Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihočeský přebor minižactva 6+1
Rozpis soutěže
Jihočeský přebor mini 6+1
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tomáš Suchánek
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:30
AB127
V. Bystřice - Šumperk
40 : 25
29.4. 10:30
AB113
Šumperk - Chodov
15 : 35
24.3. 17:30
AB091
V. Bystřice - Chodov
27 : 23
18.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - V. Bystřice
25 : 22
27.11. 10:30
AB050
Šumperk - Litovel
29 : 37
12.11. 17:00
AB037
Litovel - V. Bystřice
36 : 25
16.10. 15:00
AB024
Zlín - Chodov
26 : 30
2.liga mužů SM
20.11. 15:30
AF048
MHK Karviná - Rožnov p/R
31 : 23
29.10. 17:00
AF034
Napajedla - Vsetín
32 : 20
1.liga starších dorostenců
22.10. 16:00
AG025
Kopřivnice - Ostrava
30 : 14
16.10. 17:00
AG024
Zlín - Kopřivnice
32 : 33
2.liga starších dorostenců M
19.5. 15:30
AI127
V. Bystřice - Vsetín
39 : 20
24.3. 15:30
AI091
V. Bystřice - Prostějov
41 : 29
12.11. 15:00
AI037
Litovel - V. Bystřice
25 : 28
1.liga mladších dorostenců
22.10. 14:00
AJ025
Kopřivnice - Ostrava
32 : 24
Český pohár mužů
19.10. 17:00
AN068
Holešov - Hranice
23 : 28
28.9. 10:30
AN053
Holešov - Bystřice p.H.
29 : 25
17.9. 17:30
AN047
Vsetín - Zlín
25 : 27
Žákovská liga starších žáků
14.4. 15:50
AO185
Kopřivnice A - Strakonice A
15 : 22
14.4. 13:25
AO183
Strakonice A - F.-Místek A
19 : 22
14.4. 11:00
AO181
F.-Místek A - Kopřivnice A
25 : 15
1.liga žen
13.5. 14:30
AR131
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 23
5.5. 13:00
AR124
Zlín B - Kobylisy
21 : 22
21.4. 15:00
AR110
Kunovice - Otrokovice
26 : 24
15.4. 14:30
AR105
Olomouc B - Liberec
33 : 34
25.2. 13:00
AR073
Poruba B - Pardubice
34 : 19
18.2. 14:00
AR068
Otrokovice - Olomouc B
23 : 23
11.12. 15:00
AR064
Kunovice - Kobylisy
21 : 21
6.11. 14:00
AR040
Poruba B - Slavia B.
26 : 33
29.10. 14:45
AR033
Otrokovice - Poruba B
35 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2012 - 14. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - Strakonice A
22.4. 11:00
video
online
J.Hradec B - Třeboň
28.4. 10:00
video
online
Písek - Strakonice B
2.5. 17:30
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.